تمامی فایل های موجود در فرافایل، توسط کاربران عرضه می شود. لطفاً اگر از فایل خریداری شده رضایت ندارید، تخلفی مشاهده کردید یا مالک فایلی هستید که بدون اطلاع شما در سایت قرار گرفته، به ما پیام دهید.
فرافایل، سایتی است جهت خرید و فروش مشارکتی انواع فایلهای دانشگاهی، پروژه، پایان نامه، گزارش کارآموزی، طرح کارآفرینی، جزوات درسی، مقالات، کتب، آموزشی، فرمها و مستندات، وب و برنامه نویسی، نرم افزار، قالب وبسایت، فایلهای قابل اجرا در کامپیوتر و موبایل، طرح های گرافیکی، طرح های لایه باز، سورس کد برنامه های اجرایی، اسکریپتهای طراحی سایت و بطور کلی هر فایلی که قابل دانلود باشد. از این طریق هم کسب درآمد می­ کنید که نتیجه آن کمک به نشر علم، دانش و تجربیات ارزشمند شما است و از طرفی کمک به رفع نیازهای هموطنان علاقه مند، چرا که مطمئنا فرد یا افراد دیگری هستند که به فایل­های شما نیاز دارند.برای فروش  و فایلهایتان و نیز بازاریابی و کسب درآمد از فروش فایلهای خود و دیگران در سایت، شما می بایست ابتدا فرم عضویت در سایت را پر کنید.


راهنمای عضویت در سایت
 فرایند ثبت نام در سایت بسیار ساده و کوتاه می باشد. پس از کلیک بر روی عضویت با وارد کردن اطلاعات اولیه و ایمیل خود، و سپس تایید لینک ثبت نام که به ایمیل شما ارسال می شود، در سایت ثبت نام می­ شوید و کنترل پنل کاربری شما بلافاصله ایجاد خواهد شد. ثبت نام در سایت به فروشندگان و بازاریابان توصیه می­ شود. برای هر عضو سایت، امکانات کاملی جهت فروش فایل، بازاریابی و زیرمجموعه گیری در پنل کاربری فرد پیش بینی شده است.

ثبت نام در سایت به منزله قبول کردن قوانین سایت است.
با ثبت نام در سایت:
  • فایل های قابل دانلود خود را بفروشید.
  • با بازاریابی فایل های دیگران، کسب درآمد کنید.
  • در مسابقات شرکت کنید و جایزه نقدی بگیرید.
 
بازاریابی و کسب درآمد
در فرافایل، هر کاربر دارای کد اختصاصی بازاریابی است و اگر فردی با کد مخصوص به شما وارد سایت شود کلیه فعالیت های انجام شده (خرید فایل یا عضویت) به حساب کاربر  منظور می گردد.
با معرفی و تبلیغ محصولات سایت که لینک های آنها در منوی کسب درآمد آمده است، با صرف مدت زمان کمی در طول روز به درآمد بالایی دست خواهید یافت.
در صورتیکه شخصی توسط لینک بازاریابی شما، محصولی را از سایت خریداری نماید، پورسانت آن محصول بلافاصله به حساب کاربری شما افزوده می شود. نرخ پورسانت ها 15 الی 60 درصد قیمت فایلها می باشد که توسط فروشندگان تعیین می گردد. به عنوان مثال اگر قیمت فایلی 5000 تومان و پورسانت بازاریابی آن 50% تعیین شده باشد، در صورت فروش توسط لینک بازاریابی شما، مبلغ 2500 تومان بلافاصله به حساب شما افزوده می شود. شما قادرید هر محصولی را که مناسب می دانید، برای فروش بازاریابی نمایید.

فرمول محاسبه درآمد همکاری در فروش حاصل از بازاریابی فایل:
بعنوان مثال اگر پورسانت بازاریابی فایل 25 درصد تعیین شده باشد:
بعنوان مثال:
قیمت فایل:                          10000 تومان
سهم فروشنده                        3500 تومان
سهم سایت (40% ثابت)          4000 تومان
سهم شما بعنوان بازاریاب:        2500 تومان

نکته: سایت به گونه ای طراحی شده است که چنانچه شخصی با لینک بازاریابی شما وارد سایت شود، تا 30 روز هر خریدی از سایت انجام دهد، پورسانت آن محصول به حساب شما افزوده خواهد شد و در صورتیکه عضو سایت شود، زیر مجموعه شما محسوب می­ گردد و فعالیتهای وی (فروش فایل و بازاریابی) سبب درآمدزایی برای شما خواهد شد.

نمونه وبلاگهای طراحی شده:
شما هم می توانید به همین راحتی وبلاگ خود را راه اندازی کنید و یا اینکه اگر وبلاگی دارید فایلها را در وبلاگ خود قرار دهید. برای نمونه می توانید از سیستم های وبلاگ دهی رزبلاگ، بیان بلاگ، بلاگ اسکای، پارسی بلاگ و ... برای ساخت رایگان وبلاگ و سایت خود اقدام فرمایید.

زیرمجموعه گیری
مزیت زیر مجموعه این است که با هر بار فروش محصول توسط زیرمجموعه شما بعنوان بازاریاب، مبلغ 100 تومان به حساب شما افزوده خواهد شد.
به عنوان مثال: اگر زیرمجموعه شما موفق به فروش روزانه حداقل 10 محصول شود، شما روزانه 1000 تومان بحسابتان افزوده میشود. در صورتیکه که 100 نفر با لینک بازاریابی شما در سایت ثبت نام کرده و هر کدام به طور متوسط روزانه 10 محصول به فروش برسانند... آنگاه درآمد کسب شده شما از طریق زیرمجموعه ها، روزانه 100000 تومان خواهد بود.

آموزش روش های بازاریابی و کسب درآمد در فرافایل
شما در فرافایل، همکاری در فروش محصولات آموزشی، به چند طریق می توانید به راحتی و صرفا با قرار دادن کدهای اختصاصی خودتان در سایتها و ویلاگهایتان، درآمدی دائمی کسب کنید. سیستم پیشرفته فرافایل بصورت کاملاً خودکار به محاسبه درصد پوسانت شما و واریز آنی به حسابتان می پردازد. در فرافایل، هر کاربر دارای کد اختصاصی بازاریابی است و اگر فردی با کد مخصوص به شما وارد سایت شود کلیه فعالیت های انجام شده (خرید فایل یا عضویت) به حساب کاربر  منظور می گردد. با معرفی و تبلیغ محصولات سایت که لینک های آنها در منوی کسب درآمد آمده است، با صرف مدت زمان کمی در طول روز به درآمد بالایی دست خواهید یافت.

روشهای کسب درآمد در فرافایل
بسیار ساده و متنوع است. برخی از این روشها عبارتند از:

1.  قرار دادن بنرهای تبلیغاتی سایت با کد اختصاصی مرجع خودتان در سایر سایتها و وبلاگها:
با قرار دادن این بنرها در سایتها و وبلاگها، هر فردی که از طریق کلیک کردن بر آنها وارد فرافایل شود کلیه فعالیت های انجام شده (خرید فایل یا عضویت) به حساب شما منظور می گردد.
برای این منظور کافی است در پنل کاربری خود، از بخش کدهای کسب درآمد، وارد منوی کدهای زیرمجموعه گیری شوید و کد بنر مورد علاقه خود را کپی و در سایت یا وبلاگ خود، در بخش قراردادن کدهای اختصاصی قرار دهید.

راهنمای بازاریابی


2. قرار دادن لینک محصولات یا بنر بازاریابی در سایت یا وبلاگ خود
برای این منظور کافی است از بخش کسب درآمد با بازاریابی (سمت راست پنل کاربری تان) وارد منوی لیست کدهای فایل ها شوید:

راهنمای بازاریابی

سپس با کلیک بر روی گزینه دریافت کد، کد html اختصاصی فایل مدنظرتان را کپی کنید. می توانید کد را بصورت ارجاع به فرافایل یا ارجاع به فروشگاه اختصاصی خودتان انتخاب کنید. (راهنمایی در خصوص ایجاد فروشگاه اختصاصی نیز در پایین همین صفحه ارائه شده است). در هر دو حالت، پس از فروش فایل، پورسانت بازاریابی بصورت خودکار در حساب کاربری شما منظور می گردد.

راهنمای بازاریابی

در سایت یا وبلاگتان، در صفحه افزودن یا پست مطلب جدید، عموماً کلیدی تحت عنوان HTML وجود دارد. روی آن کلیک کرده، و در صفحه باز شده، کدی را که در مرحله قبل کپی کردید، قرار دهید:بلافاصله پیش نمایش محصول ظاهر می شود. فقط کافی است روی ثبت مطلب کلیک کنید تا محصول مدنظر در صفحه سایت یا وبلاگ شما به نمایش درآید. توجه کنید هر خریدی که از این طریق حاصل شود، مبلغ پورسانت شما بلافاصله بصورت خودکار در حساب کاربری تان منظور می گردد:

راهنمای بازاریابی

توجه نمایید که در این مرحله علاوه بر قرار دادن کد فایلها، می توانید کد بنر تبلیغاتی مد نظر خود را نیز که در مورد شماره 1 به آن اشاره شد، قرار دهید.

3. قرار دادن لینک فایلهای فروشگاه در سایتها و وبلاگ های خودتان
برای این منظور، شما می بایست ابتدا از بخش پنل کاربری خود، وارد بخش کدهای کسب درآمد شوید. سپس با انتخاب منوی پست ثابت، موارد مدنظر خود را انتخاب و روی کلید ساخت کد کلیک کنید:حالا کافی است کد مربوطه را که در مرحله قبل ایجاد کردید، کپی کنید و آن را در سایت یا وبلاگ خود قرار دهید. برای مثال در سیستم بلاگ اسکای، شما می بایست این کد را در صفحه ابزارها، بخش کدهای اختصاصی قرار دهید:پس از قرار دادن این کد و ثبت آن، در سایت یا وبلاگ شما بخشی تحت عنوان فروشگاه ایجاد می گردد (شکل زیر). هر فردی که با کلیک بر روی لینک محصولات به سایت فرافایل وارد شود، کلیه فعالیت های انجام شده وی (خرید فایل یا عضویت) به حساب شما منظور می گردد.4. اشتراک گذاری فایل ها در شبکه های اجتماعی با لینک بازاریابی اختصاصی شما
شما می توانید از طریق لینک های اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی فیس نما، تلگرام، گوگل پلاس، لینکدین، توییتر و فیسبوک که در صفحات توضیحات کلیه فایل ها قرار دارند و بصورت خودکار به لینک بازاریابی شما متصل شده اند نیز نسبت به بازاریابی و همکاری در فروش فایل ها اقدام فرمایید. تنها کافی است با یک کلیک، فایل های مدنظر خود را در شبکه های اجتماعی اشتراک گذاری نمایید.

راهنمای بازاریابی
این امکان جدید می تواند در کنار بازاریابی فایل ها از طریق قرار دادن لینک فایل ها در سایت ها و وبلاگ ها، منجر به افزایش فروش محصولات و رشد چشمگیر درآمد بازاریابان گردد. لازم به ذکر است برای اشتراک گذاری فایل ها در هر یک از شبکه های اجتماعی مذکور، شما می بایست دارای اکانت یا کاربری در آن شبکه باشید. ایجاد اکانت در هر یک از شبکه های اجتماعی مذکور، کمتر از 5 دقیقه زمان می برد.

5. فروشگاه ساز رایگان فرافایل
شما در فرافایل امکان ساخت فروشگاه اختصاصی خود را با نام و لوگوی دلخواه نیز دارید. برای این منظور کافی است از طریق منوی مربوطه در پنل کاربری تان و با رعایت قوانین، فروشگاه خود را ایجاد نمایید. در صورتی که تمایل دارید تنها فایل های خودِ شما در فروشگاهتان نمایش داده شود، فروشگاه شما از نوع فروشندگی و در صورتی که تمایل دارید تمامی فایل های سایت در فروشگاه شما نمایش داده شود، فروشگاه شما از نوع بازاریابی خواهد بود.

راهنمای بازاریابی

فروشگاه نمونه:
efile.farafile.ir

هر فایلی که از فروشگاه اختصاصی شما به فروش رود، پورسانت مربوطه بصورت خودکار برای شما منظور می گردد. تنها کافی است فروشگاه خود و یا محصولات آن را در سایتها و وبلاگ ها و شبکه های اجتماعی و انجمن های مختلف و یا از طریق ارسال ایمیل، تبلیغ کنید و آن را به دیگران بشناسانید.

تسویه حساب
شما می توانید در هر روز هفته با ورود به سیستم، درآمد حاصل از فروش فایل های خود را درخواست نمایید. در اسرع وقت درآمد شما به حساب بانکی شما واریز و مشخصات رسید بانکی در پنل شما ثبت می گردد. برای فروشندگان فایل با توجه به امکان شکایت خریداران از محتویات فایل ها، مبلغ فروش هر فایل بعد از 24 ساعت در حساب شما تثبیت و قابل برداشت خواهد بود.


برای مشاهده ویدئوی آموزشی فرافایل، اینجا کلیک کنید.

ارتباط با ما
  • موبایل۰۹۳۹۶۰۳۹۴۷۹ (ساعت 17 الی 20)
  • پیامک۱۰۰۰۸۳۴۶۵۲۷۹۶۶
  • ایمیلinfo[@]farafile.ir
ارسال پیام

مجوز و گواهینامه ها

تمامـی كالاهـا و خدمـات ايـن فروشـگاه، حسـب مـورد دارای مجوزهــای لازم از مراجـع مربوطـه می‌باشـند و فعاليت‌هــای ايـن سـايت تابـع قوانيـن و مقـررات جمهـوری اسـلامی ايـران است.


فــرافــایل، مرجع خرید و فروش اینترنتی انواع فایل های قابل دانلود؛ پاورپوینت، تحقیق، پرسشنامه، ترجمه مقاله و ...